Skąd popularność Monnari?

Monnari to znana polska marka, która zaistniała na naszym rynku prawie dwadzieścia lat temu Praktycznie od początku swej działalności koncentrowała się na projektowaniu wysokiej jakości kreacji i dodatków dla Pań. Monnari planuje własne kolekcje zwykle dla kobiet pewnych swej wartości, dynamicznych które chcą się poczuć swobodnie w tym, co mają na sobie.

Osiągnięcia spółki na naszym rynku są i będą niezliczone. Marka nadal rozwijała się i sięga po nowe rekordy. Do najbarwniejszych osiągnięć z wszelką pewnością zaliczyć należy debiut na GPW, który miał miejsce w 2006 r. Również w tym tymże roku marka Monnari przygotowała pokaz mody, gwiazdą wydarzenia była jedna z najlepszych modelek na świecie – Claudia Schiffer. Przez 10 lat od zarania firmy mogła się ona poszczycić przeszło 150 sklepami w skali kraju. Współdziała z nimi poniekąd każda hurtownia torebek damskich, a także cenione e-sklepy modowe.

Wielką popularnością pośród kupujących cieszą się torebki i akcesoria. Monnari każdego roku wydaje na rynek tylko dwie kolekcje akcesoriów wiosenną i jesienną. Zdobywają serca klientek urokiem i uroczym, własnym charakterem. Dobrze korespondują ze stylizacjami biznesowymi, a także uroczystymi i sportowymi. Firma Monnari zawsze stara się przeskoczyć oczekiwania i wymagania swoich klientek, które cały czas się zmieniają.

Również kreacje firmy a także akcesoria takie jak torebki damskie Monnari cieszą się uznaniem wielu Polek, w tym również gwiazd lub celebrytek. Wizja marki odnośnie kobiecości, swobody i dobrego smaku odpowiadają wielu klientkom.

Advertisements